Náš príbeh

company-images

KM Technology sme založili v roku 2012 ako malú IT spoločnosť, špecializujúcu sa na náročné softvérové projekty v oblasti intralogistiky a zdravotníckej starostlivosti. V nasledujúcich rokoch sme budovali naše know-how v oblasti architektúry a vývoja robustných IT systémov.

V roku 2016 sa začala etapa postupného rozširovania nášho tímu, budovania nových partnerstiev a prechodu na procesné riadenie spoločnosti. Úspešne sme absolvovali certifikačný audit a získali certifikáty EN ISO 9001:2015 – Systém manažérstva kvality a ISO/IEC 27001:2013 – Manažment informačnej bezpečnosti.

Zároveň sme, po dôkladných prípravách, rozšírili naše portfólio o služby v oblasti IoT, business intelligence a sieťovej infraštruktúry.

V KM Technology od začiatku budujeme firemnú kultúru, ktorej základnými piliermi sú: dôvera, transparentnosť, férový prístup, empatia, profesionalita a morálka.

Prečo si vybrať práve naše služby?

Neustále sa snažíme zlepšovať naše produkty, služby a procesy tak, aby sme našim klientom dodali výsledné riešenia v najvyššej možnej kvalite.

  • Profesionálny prístup a silná pro-klientska orientácia
  • Tím vysoko kvalifikovaných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami
  • Riešenia, ktoré pomôžu Vášmu biznisu rásť a fungovať efektívne
  • Modularita a adaptabilita našich systémov
  • Komplexné riešenia na mieru v rôznych odvetviach - logistika, veľkovýroba, energetika, zdravotníctvo, komplexný manažment firemných sietí, atď.
  • Moderné technológie
why_us

Naši partneri

clients logo
clients logo
clients logo
clients logo
clients logo
clients logo
clients logo